C0603C473Z3VACTU
KEMETKEMET
C0603C473Z3VACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C473Z3VACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.047UF 25V Y5V 0603
Duomenų lapai: C0603C473Z3VACTU.pdf
  • Pranešimas
C0603C473Z3VACTU specifikacijos
Dalies numeris C0603C473Z3VACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.047UF 25V Y5V 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1057241 pcs Duomenų lapas C0603C473Z3VACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai C0603C473Z3VAC
C0603C473Z3VAC7867
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.047µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric) Talpa 0.047µF