C0603C472J3GALTU
KEMETKEMET
C0603C472J3GALTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C472J3GALTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 4700PF 25V NP0 0603
Duomenų lapai: C0603C472J3GALTU.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
C0603C472J3GALTU specifikacijos
Dalies numeris C0603C472J3GALTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 4700PF 25V NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 515929 pcs Duomenų lapas C0603C472J3GALTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 25V
Tolerancija 4700pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija L RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 0603 (1608 Metric) Kiti vardai C0603C472J3GAL
C0603C472J3GAL7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo kodas C0603C472J3GALTU Švino stilius 0.034" (0.87mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 4700pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% apibūdinimas CAP CER 4700PF 25V NP0 0603