C0603C471K4RALTU
KEMETKEMET
C0603C471K4RALTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C471K4RALTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 470PF 16V X7R 0603
Duomenų lapai: C0603C471K4RALTU.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
C0603C471K4RALTU specifikacijos
Dalies numeris C0603C471K4RALTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 470PF 16V X7R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 527265 pcs Duomenų lapas C0603C471K4RALTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija L
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai C0603C471K4RAL
C0603C471K4RAL7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 470pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Talpa 470pF