C0603C360G4HAC7867
KEMETKEMET
C0603C360G4HAC7867 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C360G4HAC7867
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0603 36PF 16V ULTRA STAB
Duomenų lapai: C0603C360G4HAC7867.pdf
  • Pranešimas
C0603C360G4HAC7867 specifikacijos
Dalies numeris C0603C360G4HAC7867 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0603 36PF 16V ULTRA STAB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4364960 pcs Duomenų lapas C0603C360G4HAC7867.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperatūros koeficientas X8R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai C0603C360G4HACTU
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 36pF ±2% 16V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric)
Talpa 36pF Programos General Purpose