C0603C332J4REC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C332J4REC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0603 3.3NF 16V X7R 5%
Duomenų lapai: C0603C332J4REC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0603C332J4REC specifikacijos
Dalies numeris C0603C332J4REC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0603 3.3NF 16V X7R 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 420764 pcs Duomenų lapas C0603C332J4REC.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3300pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Talpa 3300pF Programos Bypass, Decoupling, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0603C332J4RACTU
C0603C332J4RACTU
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 3300PF 16V X7R 0603
Sandelyje: 818635 pcs
parsisiųsti: C0603C332J4RACTU.pdf
RFQ
C0603C332J4REC7411
C0603C332J4REC7411
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0603 3.3NF 16V X7R 5%
Sandelyje: 3614247 pcs
parsisiųsti: C0603C332J4REC7411.pdf
RFQ
C0603C332J4REC7867
C0603C332J4REC7867
parsisiųsti: C0603C332J4REC7867.pdf
C0603C332J4RECAUTO7411
C0603C332J4RECAUTO7411
parsisiųsti: C0603C332J4RECAUTO7411.pdf
C0603C332J5GACAUTO
C0603C332J5GACAUTO
apibūdinimas: CAP CER 3300PF 50V C0G/NP0 0603
parsisiųsti: C0603C332J5GACAUTO.pdf
C0603C332J5GACTU
C0603C332J5GACTU
parsisiųsti: C0603C332J5GACTU.pdf
C0603C332J4RECAUTO
C0603C332J4RECAUTO