C0603C271K3GACTU
KEMETKEMET
C0603C271K3GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C271K3GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 270PF 25V NP0 0603
Duomenų lapai: C0603C271K3GACTU.pdf
  • Pranešimas
C0603C271K3GACTU specifikacijos
Dalies numeris C0603C271K3GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 270PF 25V NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1384852 pcs Duomenų lapas C0603C271K3GACTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 25V
Tolerancija 270pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija C RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 0603 (1608 Metric) Kiti vardai C0603C271K3GAC
C0603C271K3GAC7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo kodas C0603C271K3GACTU Švino stilius 0.034" (0.87mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 270pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP CER 270PF 25V NP0 0603