C0603C271J2GACAUTO
KEMETKEMET
C0603C271J2GACAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C271J2GACAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 270PF 200V C0G/NP0 0603
Duomenų lapai: C0603C271J2GACAUTO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C0603C271J2GACAUTO specifikacijos
Dalies numeris C0603C271J2GACAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 270PF 200V C0G/NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1543331 pcs Duomenų lapas C0603C271J2GACAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 399-11555-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 52 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 270pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Talpa 270pF