C0603C223K4REC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C223K4REC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0603 22NF 16V X7R 10%
Duomenų lapai: C0603C223K4REC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0603C223K4REC specifikacijos
Dalies numeris C0603C223K4REC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0603 22NF 16V X7R 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 667717 pcs Duomenų lapas C0603C223K4REC.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.022µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Talpa 0.022µF Programos Bypass, Decoupling, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0603C223K4REC7411
C0603C223K4REC7411
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0603 22NF 16V X7R 10%