C0603C221M1GACTU
KEMETKEMET
C0603C221M1GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C221M1GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 220PF 100V NP0 0603
Duomenų lapai: C0603C221M1GACTU.pdf
  • Pranešimas
C0603C221M1GACTU specifikacijos
Dalies numeris C0603C221M1GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 220PF 100V NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1072348 pcs Duomenų lapas C0603C221M1GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai C0603C221M1GAC
C0603C221M1GAC7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 220pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Talpa 220pF Programos General Purpose