C0603C154M3VACTU
KEMETKEMET
C0603C154M3VACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C154M3VACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.15UF 25V Y5V 0603
Duomenų lapai: C0603C154M3VACTU.pdf
  • Pranešimas
C0603C154M3VACTU specifikacijos
Dalies numeris C0603C154M3VACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.15UF 25V Y5V 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1131006 pcs Duomenų lapas C0603C154M3VACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai C0603C154M3VAC
C0603C154M3VAC7867
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.15µF ±20% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric)
Talpa 0.15µF Programos General Purpose