C0603C154K4RALTU
KEMETKEMET
C0603C154K4RALTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C154K4RALTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.15UF 16V X7R 0603
Duomenų lapai: C0603C154K4RALTU.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
C0603C154K4RALTU specifikacijos
Dalies numeris C0603C154K4RALTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.15UF 16V X7R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 433433 pcs Duomenų lapas C0603C154K4RALTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija L
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai C0603C154K4RAL
C0603C154K4RAL7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.15µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Talpa 0.15µF Programos General Purpose