C0603C153M3RECAUTO
KEMETKEMET
C0603C153M3RECAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C153M3RECAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.015UF 25V X7R 0603
Duomenų lapai: C0603C153M3RECAUTO.pdf
  • Pranešimas
C0603C153M3RECAUTO specifikacijos
Dalies numeris C0603C153M3RECAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.015UF 25V X7R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2474744 pcs Duomenų lapas C0603C153M3RECAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.015µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Talpa 0.015µF