C0603C150M8GACTU
KEMETKEMET
C0603C150M8GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C150M8GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 15PF 10V C0G/NP0 0603
Duomenų lapai: C0603C150M8GACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C0603C150M8GACTU specifikacijos
Dalies numeris C0603C150M8GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 15PF 10V C0G/NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2820598 pcs Duomenų lapas C0603C150M8GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 399-9005-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 33 Weeks
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 15pF ±20% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Talpa 15pF