C0603C150J2GAC7867
KEMETKEMET
C0603C150J2GAC7867 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C150J2GAC7867
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 15PF 200V NP0 0603
Duomenų lapai: C0603C150J2GAC7867.pdf
  • Pranešimas
C0603C150J2GAC7867 specifikacijos
Dalies numeris C0603C150J2GAC7867 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 15PF 200V NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 815594 pcs Duomenų lapas C0603C150J2GAC7867.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 399-14489-2
C0603C150J2GAC
C0603C150J2GACTU
C0603C150J2GACTU-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 33 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 15pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Talpa 15pF