C0603C105Z8VACTU
KEMETKEMET
C0603C105Z8VACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C105Z8VACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 10V Y5V 0603
Duomenų lapai: C0603C105Z8VACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C0603C105Z8VACTU specifikacijos
Dalies numeris C0603C105Z8VACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1UF 10V Y5V 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3128608 pcs Duomenų lapas C0603C105Z8VACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 399-3216-6
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1µF -20%, +80% 10V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric)
Talpa 1µF Programos General Purpose