C0603C105K8PALTU
KEMETKEMET
C0603C105K8PALTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C105K8PALTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 10V X5R 0603
Duomenų lapai: C0603C105K8PALTU.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
C0603C105K8PALTU specifikacijos
Dalies numeris C0603C105K8PALTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1UF 10V X5R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 19382 pcs Duomenų lapas C0603C105K8PALTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai C0603C105K8PAL
C0603C105K8PAL7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) Talpa 1µF