C0603C103M4REC7411
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C103M4REC7411
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0603 10NF 16V X7R 20%
Duomenų lapai: C0603C103M4REC7411.pdf
  • Pranešimas
C0603C103M4REC7411 specifikacijos
Dalies numeris C0603C103M4REC7411 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0603 10NF 16V X7R 20% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5311219 pcs Duomenų lapas C0603C103M4REC7411.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10000pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Talpa 10000pF Programos Bypass, Decoupling, ESD Protection