C052C151J2G5CA
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C052C151J2G5CA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 150PF 200V NP0 RADIAL
Duomenų lapai: C052C151J2G5CA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
C052C151J2G5CA specifikacijos
Dalies numeris C052C151J2G5CA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 150PF 200V NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 79106 pcs Duomenų lapas C052C151J2G5CA.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai Q8658678B
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 45 Weeks
Švino stilius Formed Leads "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.234" (5.95mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 150pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 150pF