C0402C823M8RACTU
KEMETKEMET
C0402C823M8RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0402C823M8RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.082UF 10V X7R 0402
Duomenų lapai: C0402C823M8RACTU.pdf
  • Pranešimas
C0402C823M8RACTU specifikacijos
Dalies numeris C0402C823M8RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.082UF 10V X7R 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 887351 pcs Duomenų lapas C0402C823M8RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai C0402C823M8RAC
C0402C823M8RAC7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.082µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
Talpa 0.082µF Programos General Purpose