C0402C683Z9VACTU
KEMETKEMET
C0402C683Z9VACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0402C683Z9VACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.068UF 6.3V Y5V 0402
Duomenų lapai: C0402C683Z9VACTU.pdf
  • Pranešimas
C0402C683Z9VACTU specifikacijos
Dalies numeris C0402C683Z9VACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.068UF 6.3V Y5V 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1219627 pcs Duomenų lapas C0402C683Z9VACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai C0402C683Z9VAC
C0402C683Z9VAC7867
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.068µF -20%, +80% 6.3V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0402 (1005 Metric)
Talpa 0.068µF Programos General Purpose