C0402C510K5GACTU
KEMETKEMET
C0402C510K5GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0402C510K5GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 51PF 50V NP0 0402
Duomenų lapai: C0402C510K5GACTU.pdf
  • Pranešimas
C0402C510K5GACTU specifikacijos
Dalies numeris C0402C510K5GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 51PF 50V NP0 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 531272 pcs Duomenų lapas C0402C510K5GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai C0402C510K5GAC
C0402C510K5GAC7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 47 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 51pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Talpa 51pF