C0402C333K9RACTU
KEMETKEMET
C0402C333K9RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0402C333K9RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.033UF 6.3V X7R 0402
Duomenų lapai: C0402C333K9RACTU.pdf
  • Pranešimas
C0402C333K9RACTU specifikacijos
Dalies numeris C0402C333K9RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.033UF 6.3V X7R 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1202788 pcs Duomenų lapas C0402C333K9RACTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 6.3V
Tolerancija 0.033µF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija C RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 399-4893-2
C0402C333K9RAC
C0402C333K9RAC7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo kodas C0402C333K9RACTU Švino stilius 0.022" (0.55mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 0.033µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP CER 0.033UF 6.3V X7R 0402