C0402C331M4HACAUTO
KEMETKEMET
C0402C331M4HACAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0402C331M4HACAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0402 330PF 16V ULTRA STA
Duomenų lapai: C0402C331M4HACAUTO.pdf
  • Pranešimas
C0402C331M4HACAUTO specifikacijos
Dalies numeris C0402C331M4HACAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0402 330PF 16V ULTRA STA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3571742 pcs Duomenų lapas C0402C331M4HACAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas X8R
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL, High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 330pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X8R 0402 (1005 Metric) Talpa 330pF