C0402C270K4GACTU
KEMETKEMET
C0402C270K4GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0402C270K4GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 27PF 16V NP0 0402
Duomenų lapai: C0402C270K4GACTU.pdf
  • Pranešimas
C0402C270K4GACTU specifikacijos
Dalies numeris C0402C270K4GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 27PF 16V NP0 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 793506 pcs Duomenų lapas C0402C270K4GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai C0402C270K4GAC
C0402C270K4GAC7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 47 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 27pF ±10% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Talpa 27pF