C0402C222F3GEC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0402C222F3GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0402 2.2NF 25V C0G 1%
Duomenų lapai: C0402C222F3GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0402C222F3GEC specifikacijos
Dalies numeris C0402C222F3GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0402 2.2NF 25V C0G 1% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 250671 pcs Duomenų lapas C0402C222F3GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2200pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Talpa 2200pF Programos ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0402C221M8HAC7867
C0402C221M8HAC7867
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0402 220PF 10V ULTRA STA
Sandelyje: 3407129 pcs
parsisiųsti: C0402C221M8HAC7867.pdf
RFQ
C0402C222F3JAC7867
C0402C222F3JAC7867
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 2200PF 25V U2J 0402
Sandelyje: 473821 pcs
parsisiųsti: C0402C222F3JAC7867.pdf
RFQ
C0402C222F3GECAUTO
C0402C222F3GECAUTO
apibūdinimas: CAP CER 0402 2.2NF 25V C0G 1%
parsisiųsti: C0402C222F3GECAUTO.pdf
C0402C222F3GECAUTO7411
C0402C222F3GECAUTO7411