C0402C162J5JAC7867
KEMETKEMET
C0402C162J5JAC7867 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0402C162J5JAC7867
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1600PF 50V U2J 0402
Duomenų lapai: C0402C162J5JAC7867.pdf
  • Pranešimas
C0402C162J5JAC7867 specifikacijos
Dalies numeris C0402C162J5JAC7867 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1600PF 50V U2J 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1240924 pcs Duomenų lapas C0402C162J5JAC7867.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas U2J
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai C0402C162J5JACTU
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low Dissipation Factor, Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1600pF ±5% 50V Ceramic Capacitor U2J 0402 (1005 Metric)
Talpa 1600pF Programos General Purpose