C0402C105M9PACTU
KEMETKEMET
C0402C105M9PACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0402C105M9PACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 6.3V X5R 0402
Duomenų lapai: C0402C105M9PACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C0402C105M9PACTU specifikacijos
Dalies numeris C0402C105M9PACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1UF 6.3V X5R 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1071613 pcs Duomenų lapas C0402C105M9PACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 399-4874-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
Talpa 1µF Programos General Purpose