C0402C104Z9VACTU
KEMETKEMET
C0402C104Z9VACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0402C104Z9VACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 6.3V Y5V 0402
Duomenų lapai: C0402C104Z9VACTU.pdf
  • Pranešimas
C0402C104Z9VACTU specifikacijos
Dalies numeris C0402C104Z9VACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 6.3V Y5V 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1005432 pcs Duomenų lapas C0402C104Z9VACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai C0402C104Z9VAC
C0402C104Z9VAC7867
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 37 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.1µF -20%, +80% 6.3V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0402 (1005 Metric) Talpa 0.1µF