C0402C102K4RACTU
KEMETKEMET
C0402C102K4RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0402C102K4RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 16V X7R 0402
Duomenų lapai: C0402C102K4RACTU.pdf
  • Pranešimas
C0402C102K4RACTU specifikacijos
Dalies numeris C0402C102K4RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1000PF 16V X7R 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14817551 pcs Duomenų lapas C0402C102K4RACTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 16V
Tolerancija 1000pF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija C RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 399-7755-2
C0402C102K4RAC
C0402C102K4RAC7867
C0402C102K4RACTU-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo kodas C0402C102K4RACTU Švino stilius 0.022" (0.55mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 1000pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP CER 1000PF 16V X7R 0402