C0402C100K3GACTU
KEMETKEMET
C0402C100K3GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0402C100K3GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 0402
Duomenų lapai: C0402C100K3GACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C0402C100K3GACTU specifikacijos
Dalies numeris C0402C100K3GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 747260 pcs Duomenų lapas C0402C100K3GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 399-11109-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Talpa 10pF Programos General Purpose