C0201C180M3GACTU
KEMETKEMET
C0201C180M3GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0201C180M3GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 18PF 25V NP0 0201
Duomenų lapai: C0201C180M3GACTU.pdf
  • Pranešimas
C0201C180M3GACTU specifikacijos
Dalies numeris C0201C180M3GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 18PF 25V NP0 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6172563 pcs Duomenų lapas C0201C180M3GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai C0201C180M3GAC
C0201C180M3GAC7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 18pF ±20% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) Talpa 18pF