C0201C104K7PAC7867
KEMETKEMET
C0201C104K7PAC7867 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0201C104K7PAC7867
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 4V X5R 0201
Duomenų lapai: C0201C104K7PAC7867.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C0201C104K7PAC7867 specifikacijos
Dalies numeris C0201C104K7PAC7867 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 4V X5R 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1775780 pcs Duomenų lapas C0201C104K7PAC7867.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai 399-14860-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 52 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.1µF ±10% 4V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) Talpa 0.1µF