B76004E6879M040
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B76004E6879M040
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 680UF 4V 2917
Duomenų lapai: B76004E6879M040.pdf
  • Pranešimas
B76004E6879M040 specifikacijos
Dalies numeris B76004E6879M040 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 680UF 4V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5278 pcs Duomenų lapas B76004E6879M040.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija B760 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 495-2293-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo dydžio kodas E Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm) funkcijos General Purpose
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 40 mOhm Išsamus aprašymas 680µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm
Talpa 680µF