B45196H0686M209
KEMETKEMET
B45196H0686M209 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B45196H0686M209
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 68UF 4V 20% 1411
Duomenų lapai: B45196H0686M209.pdf
  • Pranešimas
B45196H0686M209 specifikacijos
Dalies numeris B45196H0686M209 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 68UF 4V 20% 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 275513 pcs Duomenų lapas B45196H0686M209.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija B45196H Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric) Kiti vardai 495-2176-2
T491B686M004ZT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.8 Ohm @ 100kHz Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1411 (3528 Metric) 1.8 Ohm @ 100kHz
Talpa 68µF