ALS81U113NJ250
KEMETKEMET
ALS81U113NJ250 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS81U113NJ250
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 11000UF 20% 250V SCREW
Duomenų lapai: ALS81U113NJ250.pdf
  • Pranešimas
ALS81U113NJ250 specifikacijos
Dalies numeris ALS81U113NJ250 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 11000UF 20% 250V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2243 pcs Duomenų lapas ALS81U113NJ250.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.031" Dia (77.00mm)
Serija ALS81 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 15.4A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 20.5A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 19 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 4.606" (117.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 26 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 11000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 26 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 11000µF Programos General Purpose