ALS81H823NS100
KEMETKEMET
ALS81H823NS100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS81H823NS100
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 82000UF 20% 100V SCREW
Duomenų lapai: ALS81H823NS100.pdf
  • Pranešimas
ALS81H823NS100 specifikacijos
Dalies numeris ALS81H823NS100 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 82000UF 20% 100V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1635 pcs Duomenų lapas ALS81H823NS100.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.031" Dia (77.00mm)
Serija ALS81 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 27.6A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 29.4A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 9 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 7.717" (196.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 8 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 82000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 82000µF Programos General Purpose