ALS81H471DB450
KEMETKEMET
ALS81H471DB450 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS81H471DB450
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 450V SCREW
Duomenų lapai: ALS81H471DB450.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
ALS81H471DB450 specifikacijos
Dalies numeris ALS81H471DB450 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 450V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10758 pcs Duomenų lapas ALS81H471DB450.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.417" Dia (36.00mm)
Serija ALS81 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.8A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.1A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.504" (12.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 202 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 2.520" (64.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 328 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 328 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 470µF Programos General Purpose