ALS81H364NS040
KEMETKEMET
ALS81H364NS040 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS81H364NS040
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 360000UF 20% 40V SCREW
Duomenų lapai: ALS81H364NS040.pdf
  • Pranešimas
ALS81H364NS040 specifikacijos
Dalies numeris ALS81H364NS040 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 360000UF 20% 40V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1785 pcs Duomenų lapas ALS81H364NS040.pdf
Įtampa - Įvertinta 40V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.031" Dia (77.00mm)
Serija ALS81 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 28.9A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 29.7A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 8 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 7.717" (196.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 360000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 7 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 360000µF Programos General Purpose