ALS81H244QW063
KEMETKEMET
ALS81H244QW063 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS81H244QW063
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 240000UF 20% 63V SCREW
Duomenų lapai: ALS81H244QW063.pdf
  • Pranešimas
ALS81H244QW063 specifikacijos
Dalies numeris ALS81H244QW063 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 240000UF 20% 63V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1244 pcs Duomenų lapas ALS81H244QW063.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija ALS81 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 33.9A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 35.7A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 7 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 6.732" (171.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 6 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 240000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 6 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 240000µF Programos General Purpose