ALS81H114QC040
KEMETKEMET
ALS81H114QC040 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS81H114QC040
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 110000UF 20% 40V SCREW
Duomenų lapai: ALS81H114QC040.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
48 pcs
  • Pranešimas
ALS81H114QC040 specifikacijos
Dalies numeris ALS81H114QC040 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 110000UF 20% 40V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2748 pcs Duomenų lapas ALS81H114QC040.pdf
Įtampa - Įvertinta 40V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija ALS81 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 19.4A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 20.4A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 13 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 2.717" (69.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 13 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 110000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 110000µF Programos General Purpose