ALS81C622NW500
KEMETKEMET
ALS81C622NW500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS81C622NW500
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 6200UF 20% 500V SCREW
Duomenų lapai: ALS81C622NW500.pdf
  • Pranešimas
ALS81C622NW500 specifikacijos
Dalies numeris ALS81C622NW500 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 6200UF 20% 500V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1066 pcs Duomenų lapas ALS81C622NW500.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.031" Dia (77.00mm)
Serija ALS81 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 15.9A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 23.3A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 30 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 6.732" (171.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 40 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 6200µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 40 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 6200µF Programos General Purpose