ALS81A624QM025
KEMETKEMET
ALS81A624QM025 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS81A624QM025
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 620000UF 20% 25V SCREW
Duomenų lapai: ALS81A624QM025.pdf
  • Pranešimas
ALS81A624QM025 specifikacijos
Dalies numeris ALS81A624QM025 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 620000UF 20% 25V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1701 pcs Duomenų lapas ALS81A624QM025.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija ALS81 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 31A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 31.8A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 8 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 5.236" (133.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 620000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 7 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 620000µF Programos General Purpose