ALS81A272QC450
KEMETKEMET
ALS81A272QC450 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS81A272QC450
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW
Duomenų lapai: ALS81A272QC450.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
48 pcs
  • Pranešimas
ALS81A272QC450 specifikacijos
Dalies numeris ALS81A272QC450 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2594 pcs Duomenų lapas ALS81A272QC450.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija ALS81 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 9.7A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 15.7A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 43 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 2.717" (69.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 66 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 2700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 66 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 2700µF Programos General Purpose