ALS81A113QT500
KEMETKEMET
ALS81A113QT500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS81A113QT500
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 11000UF 20% 500V SCREW
Duomenų lapai: ALS81A113QT500.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 653 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 653 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
24 pcs
  • Pranešimas
ALS81A113QT500 specifikacijos
Dalies numeris ALS81A113QT500 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 11000UF 20% 500V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 653 pcs Duomenų lapas ALS81A113QT500.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija ALS81 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 22.4A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 31.4A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 18 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 8.740" (222.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 23 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 11000µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 23 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 11000µF Programos General Purpose