ALS80U432NJ500
KEMETKEMET
ALS80U432NJ500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS80U432NJ500
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 4300UF 20% 500V SCREW
Duomenų lapai: ALS80U432NJ500.pdf
  • Pranešimas
ALS80U432NJ500 specifikacijos
Dalies numeris ALS80U432NJ500 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 4300UF 20% 500V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1692 pcs Duomenų lapas ALS80U432NJ500.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.031" Dia (77.00mm)
Serija ALS80 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 12.9A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 19.4A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 43 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 4.606" (117.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 56 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 4300µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 56 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 4300µF Programos General Purpose