ALS80H822QM400
KEMETKEMET
ALS80H822QM400 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS80H822QM400
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: ALS80H822QM400.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
48 pcs
  • Pranešimas
ALS80H822QM400 specifikacijos
Dalies numeris ALS80H822QM400 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1422 pcs Duomenų lapas ALS80H822QM400.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija ALS80 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 17.4A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 25.8A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 14 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 5.236" (133.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 23 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 8200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 23 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 8200µF Programos General Purpose