ALS80H472NF450
KEMETKEMET
ALS80H472NF450 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS80H472NF450
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Duomenų lapai: ALS80H472NF450.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
48 pcs
  • Pranešimas
ALS80H472NF450 specifikacijos
Dalies numeris ALS80H472NF450 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1574 pcs Duomenų lapas ALS80H472NF450.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.031" Dia (77.00mm)
Serija ALS80 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 12.9A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 19.8A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 26 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 4.213" (107.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 39 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 4700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 39 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 4700µF Programos General Purpose