ALS80H432QC350
KEMETKEMET
ALS80H432QC350 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS80H432QC350
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 4300UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: ALS80H432QC350.pdf
  • Pranešimas
ALS80H432QC350 specifikacijos
Dalies numeris ALS80H432QC350 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 4300UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2570 pcs Duomenų lapas ALS80H432QC350.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija ALS80 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 10.6A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 15.8A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 31 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 2.717" (69.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 49 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 4300µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 49 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 4300µF Programos General Purpose