ALS80H303KE063
KEMETKEMET
ALS80H303KE063 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS80H303KE063
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 30000UF 20% 63V SCREW
Duomenų lapai: ALS80H303KE063.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
96 pcs
  • Pranešimas
ALS80H303KE063 specifikacijos
Dalies numeris ALS80H303KE063 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 30000UF 20% 63V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6551 pcs Duomenų lapas ALS80H303KE063.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.008" Dia (51.00mm)
Serija ALS80 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 13.8A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 16.4A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.874" (22.20mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 17 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 3.307" (84.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 20 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 30000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 30000µF Programos General Purpose