ALS80H153QW350
KEMETKEMET
ALS80H153QW350 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS80H153QW350
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: ALS80H153QW350.pdf
  • Pranešimas
ALS80H153QW350 specifikacijos
Dalies numeris ALS80H153QW350 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1065 pcs Duomenų lapas ALS80H153QW350.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija ALS80 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 21.9A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 30A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 11 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 6.732" (171.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 16 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 15000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 16 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 15000µF Programos General Purpose